Naprawa lodówek Warszawa

Serwis i naprawa lodówek Warszawa

Awaria lodówki lub chłodziarko zamrażarki, to nie lada kłopot. Jako, że jest to jeden z naszych kluczowych sprzętów każdego gospodarstwa domowego, powinniśmy zadbać wyjątkowo pieczołowicie o należyty stan techniczny naszej lodówki chłodziarki zamrażarki. Natomiast jeśli doszło do awarii i naprawa lodówki jest niezbędna – radzimy skontaktować się z serwisem AGD tak szybko, jak to jest możliwe, w celu uniknięcia poważnych szkód, związanych z konsekwencjami użytkowania niesprawnego sprzętu.

Naprawa lodówki w Warszawie – serwis pogwarancyjny

Naprawa pralek i lodówek w Warszawie i okolicach, jest jedną z naszych podstawowych usług. Więcej – naprawa lodówek to flagowa usługa naszego warszawskiego serwisu AGD. Jesteśmy autoryzowanym serwisem pogwarancyjnym kilku głównych producentów lodówek i chłodziarko-zamrażarek. Zlecenie naprawy lodówki naszemu serwisowi, to najlepszy wybór w mieście Warszawa i okolicach. Szybkie tanie naprawy lodówek dla klientów prywatnych oraz biznesowych. Nasz serwis realizuje również naprawy urządzeń chłodzących w obiektach wielkopowierzchniowych. Naprawiamy sprzęt każdej marki, każdego producenta i każdego rodzaju.

Przyczyny awarii są wielorakie. Do najczęstszych powodów usterek możemy zaliczyć nieodpowiedni poziom czystości naszych lodówek i umiejscowienie lodówki w bezpośredniej okolicy źródła ciepła typu kaloryfer. Kolejną bardzo popularną przyczyną wielu awarii naszych lodówek, jest nadmierne oblodzenie zamrażarnika.

Serwis naprawa lodówek chłodziarek i zamrażarek Warszawa

Czas trwania naprawy lodówki z oczywistych względów uzależniony jest od rodzaju usterki. Standardowy czas usunięcia usterki zwykłej domowej lodówki przez serwis AGD Warszawa oscyluje w granicach 45 minut, do dwóch godzin w przypadku bardziej skomplikowanej naprawy. Podając nam przy pierwszym kontakcie szczegółowy opis awarii, umożliwi wzstępną diagnozę wraz z przybliżoną wyceną zlecenia. Wycena zawsze obejmuje całość.

Naprawa lodówek Warszawa Bielany Praga Włochy 24h

W ramach serwisu najczęściej dochodzi do wymiany termostatu, wymiany silnika wentylatora jak i wymiana czujnika temperatury. Niestety bardzo często konieczna jest też wymiana całego modułu sterującego, który wobec niesprzyjających warunków zawilgocenia, poddaje się korozji materiałowej i uniemożliwia jego naprawę.

naprawa lodówek warszawa