Naprawa pralek Warszawa

Naprawa pralek w Warszawie szybki niedrogi świetnie prosperujący serwis AGD, który od lat z powodzeniem realizuje naprawy pralek i naprawy lodówek na terenie Warszawy i najbliższych okolic.

Naprawa i serwis pralek Warszawa i okolice

Atutami naszego serwisu naprawy pralek są niewątpliwie przede wszystkim nasi fachowcy, doświadczeni w branży i zawodzie, naprawiający i serwisujący pralki od minimum 15 lat. Nasi specjaliści zdobyli mistrzowskie doświadczenie w naprawie pralek, szkoląc się w Niemczech, Danii oraz w Norwegii.

Naprawa pralek w Warszawie – serwis pogwarancyjny

Możemy poszczycić się najlepszą kadrą fachowców w całej Warszawie i jej sąsiedztwie. Nie ma napraw niemożliwych do wykonania dla naszych techników. Naprawiamy pralki wszystkich producentów. Do najbardziej standardowych usterek i awarii pralek, możemy zaliczyć przede wszystkim: brak wirowania, błędy programatora, nieodprowadzanie wody, nienabieranie wody, wycieki, brak podgrzewania wody, lub zupełny brak reakcji na próby włączenia urządzenia.

serwis naprawa pralek warszawa

Jeśli zaobserwowali Państwo jedną z wymienionych rzeczy, polecamy szybki kontakt z serwisem AGD Warszawa, który naprawi pralkę i doradzi, w jaki sposób ją użytkować tak, by optymalnie wydłużyć jej bezawaryjne działanie przez jak najdłuższy okres czasu. Odpowiednia obsługa i konserwacja pralki, przyczynią się do zdecydowanie mniejszych kosztów eksploatacji oraz ewentualnego serwisu. Polecimy również najmniej awaryjne marki dostępne na rynku.

Złośliwość rzeczy martwych w połączeniu z celową polityką niektórych producentów sprawiają, że nasze pralki ulegają zazwyczaj tuż po zakończeniu terminu gwarancji bezpłatnej naprawy. Wielu z nas spotyka się wtedy z dylematem: kupić nową czy naprawiać ? Jest to dobry moment na skonsultowanie tego tematu z serwisem AGD naprawa pralek Warszawa. Chętnie pomożemy w rozwiązaniu tego dylematu, służymy pomocą.

Większość napraw pralek na terenie Warszawy, realizujemy zwykle do 48h od zgłoszenia. W przypadku braku „mocy przerobowych”, ustalamy indywidualnie akceptowalny dla obu stron termin.

Naprawa pralek i suszarek Warszawa

Sama naprawa pralki trwa zazwyczaj nie dłużej niż półtorej godziny. Jest to z oczywistych względów uzależnione od stopnia skomplikowania danej awarii. 99% napraw realizowanych jest na miejscu zlecenia. Wszelkie części zamienne oraz narzędzia niezbędne do naprawy pralki, są dostarczane przez nasz serwis bez firm pośrednictwa osób trzecich.

Serwis pralek w Warszawie naprawa 24h od zgłoszenia

Dla klientów biznesowych mamy w ofercie pakiety usług z niezwłocznym serwisem obsługą i naprawą w obrębie Warszawy. Uruchomienie takiej usługi wymaga dwustronnej umowy serwisowej. Jest to idealne, wręcz niezbędne rozwiązanie dla firm, których natura działalności wymaga bezzwłocznej reakcji na zgłoszenie awarii. Na wszystkie nasze usługi naprawa pralek Warszawa oraz serwisowe części zamienne, nasza firma udziela minimum rocznej gwarancji, lub innej *.